18 Ekim 2019, Cuma
Dolar : Alış : 5.7690 / Satış : 5.7794
Euro : Alış : 6.4202 / Satış : 6.4318
Ürün arama
İçerik arama
ÜYE GİRİŞİ   ÜYE OL

EN ÇOK SATANLAR
  Potansiyometre / 1,00 TL
  Potansiyometre / 1,00 TL
  Led / 0,15 TL
  Header/Konnektör / 0,50 TL
  Header/Konnektör / 0,50 TL

SAYAÇ
  Aktif Ziyaretçi 1
  Dün Tekil 47
  Bugün Tekil 66
  Toplam Tekil 78765
  IP 18.204.48.40
HAKKIMIZDA
Biz Ne yapıyoruz..?

15 yılın vermiş olduğu tecrübe ile günümüze kadar olan süre içerisinde endüstriyel elektronik ve endüstriyel kontrol sektöründe ürün tasarımı ve projelendirme konularında sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız.

 

Satış öncesi ve satış sonrası desteğimiz ile müşterilerimizin yanında her zaman yer almaktayız. Endüstriyel elektronik malzemeleri, Arduino, Robot, Motor Sürücü, Sıcaklık - Nem , Basınç ,WiFi, RF, Ethernet, Bluetooth, Modbus, CanBus, Xbee vs. gibi özel tasarıma yönelik malzeme tedariği ve uygulamaya yönelik mikrodenetleyici tabanlı hobi veya endüstriyel  amaçlı ürün tasarımı konusunda çalışmaktayız.

 

Konusunda son derece bilgili teknik arkadaşlarımızla birlikte  son kullanıcılara yönelik mikrodenetleyici tabanlı ürün tasarımı yada prototip tasarımlar yürütülmektedir.  Projelendirme, danışmanlık yada anahtar  teslimi hizmet sunmaktayız. Bunun yanı sıra teknik destek ve eğitim konularında müşterilerimize gerekli tüm desteği vermeye çalışıyoruz.

 

Misyonumuz,

Sektöründe  yenilikçi ve en etkin çözümleri zamanında sunabilmek, güvenilir bir çözüm ortağı olabilmek, müşteri memnuniyetini satış sonrası teknik bilgi ve desteğimizi de sunarak en üst düzeyde gerçekleştirebilmektir.

 

Vizyonumuz,

Sürekli gelişen teknolojiyi takip eden ve son teknolojik tasarımları ile piyasanın nabzını tutan ve yönlendirebilen köklü bir marka olma yolunda ilerlemek.

 


Copyright © 2015 - Tüm Hakları KONTROL ARGE aittir.